---
tytul: "Powiedz to Zbawcy — Pieśń Brzasku nr 469 | Literatura Biblijna"
opis: "„Powiedz to Zbawcy” — Pieśń Brzasku nr 469. Pełny tekst pieśni i zapis nutowy."
adres: https://literaturabiblijna.pl/manna/piesni/469
jezyk: pl
---

> [Strona główna](https://literaturabiblijna.pl/) › [Manna](https://literaturabiblijna.pl/manna) › [Pieśni Brzasku](https://literaturabiblijna.pl/manna/piesni)

# Powiedz to Zbawcy

Pieśń Brzasku nr 469 — tekst i zapis nutowy.

> 1. Kiedy chmury ciemne cię zatrwożą, Powiedz to Zbawcy, powiedz to Zbawcy! Gdy zasłonią tobie miłość Bożą, Wszystko to Zbawcy wnet mów!

> Refren: Powiedz to Zbawcy, powiedz to Zbawcy, On przyjacielem jest twym. Gdy twe serce nagle coś zatrwoży, Wszystko to Zbawcy wnet mów!

> 2. Gdy twym sercem pragnie wróg zawładnąć, Powiedz to Zbawcy, powiedz to Zbawcy! Kiedy siły twoje zaczną słabnąć, Wszystko to Zbawcy wnet mów!

> 3. Gdy w twym sercu czasem smutek gości, Powiedz to Zbawcy, powiedz to Zbawcy! Lub gdy znowu pełne jest radości, Wszystko to Zbawcy wnet mów!
